Od 19 kwietnia 2021 r. obowiązywać będzie poniższy rozkład jazdy. 

Jednocześnie przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w autobusach komunikacji miejskiej. Od 17 listopada 2020 r. obowiązywać będzie poniższy rozkład jazdy. 

Jednocześnie przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa. 

Do odwołania w autobusie może przebywać jednocześnie nie więcej niż 19 pasażerów.


Zmiany w Jaworskiej Komunikacji Miejskiej

Ze względu na ograniczenie funkcjonowania jednostek oświaty oraz ogłoszeniem na terenie całego kraju stanu zagrożenia epidemicznego, Burmistrz Miasta Jawora podjął decyzję o czasowym ograniczeniu kursowania komunikacji miejskiej na terenie Jawora.

Od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania autobusy komunikacji miejskiej będą kursować w dni robocze od poniedziałku do piątku, zgodnie z poniższym rozkładem jazdy:

Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy od dnia 16.08.2019 r.
Aktualny rozkład jazdy bezpłatnej komunikacji miejskiej

Dzień Wszystkich Świętych będzie można łatwiej dotrzeć na Cmentarz Komunalny. 1 listopada zostanie uruchomiony dodatkowy kurs na trasie Stary Jawor – Dino ( przy ul. W. Reymonta ), który pozwoli dojechać w okolice cmentarza, na tymczasowy przystanek zlokalizowany na parkingu koło sklepu Lidl. Specjalne oznakowany autobus będzie odjeżdżał z przystanków bezpłatnej komunikacji miejskiej z częstotliwością co 2 godziny. 

UWAGA. Ostatni kurs z przystanku koło Lidla w kierunku ul. Reymonta (DINO) będzie o godz. 17:20, a w kierunku Starego Jawora – o godz. 18:20. 1 listopada będą również kursowały autobusy według niedzielnego rozkładu jazdy, z wyłączeniem przystanku przy Lidlu. Zachęcamy mieszkańców i ich bliskich do skorzystania z autobusu miejskiego, co pozwoli ograniczyć ruch samochodowy na terenie Jawora i ułatwi dotarcie na teren cmentarza osobom, które nie posiadają własnego środka transportu. Zapraszamy do zapoznania się rozkładem jazdy na 1 listopada 2018 r.
.


UWAGA!

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ OD DNIA 19.10.2018 r.
KOMUNIKAT ! 

TYMCZASOWA ZMIANA TRASY KURSU NR 1

JAWORSKIEJ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

W związku z planowanym zamknięciem przejazdu kolejowego przy Alei Wojska Polskiego

w dniach od 23.07.2018 r. do 03.08.2018 r. ,

z kursu nr 1 na trasie: Stary Jawor – Wł. Reymonta

zostanie wyłączony odcinek:

Limanowskiego/Korfantego Władysława Krzywoustego

Kurs nr 1 odbywał się będzie trasą pozostałych kursów . 

Za utrudnienia przepraszamyRozkład jazdy bezpłatnej komunikacji miejskiej